Kurz češtiny pro cizince

KURZY ČEŠTINY PRO CIZINCE

Летние курсы языковой школы - Образование за рубежом - Учеба в Чехии

Kurzy jsou určené pro všechny zájemce ve věkové kategorii od 17 let.

Vyučování probíhá denně, od pondělí do pátku, celkem 20 hodin za týden. Studenti jsou rozděleni do menších skupinek (6-12 lidí), čímž je zajištěn individuální přístup k jednotlivým studentům. Vyučujícími jsou čeští lektoři s vysokoškolským vzděláním v oboru. Při vyučování se využívá hodně komunikativní metoda, takže naši studenti jíž od prvních lekcí skutečně mluví. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, bude na Vás čekat spousta zábavy, nových kamarádů a kvalitní výuka českého jazyka v přátelském kolektivu.

Kurz je rozpočítán na 9 až 18 měsíců (začátek je možný v lednu, červenci, září a říjnu), je ovšem možné kurz studentovi přizpůsobit co se týče délky. Student bude po celou dobu připravován k dosažení úrovně B1-B2 dle evropského jazykového rámce.

Ekonom

Základní kurz češtiny pro cizince, který obsahuje i tzv. praktickou výuku, která připraví studenty na reálný život v České republice (seznámení se s poštou a jinými úřady, přihlášení do knihovny, nakouknutí do českých tradic a oslav a jiné).

Cena kurzu stanovena na 5 600 CZK za měsíc.

Pokud student ještě  v České republice není a potřebuje před navštěvováním jazykové školy si vyřidit vízum, do kurzu lze zahrnout vízový servis, v tom případě před zahájaním kurzu se platí avansový poplatek za vízový servis ve výši 20 000, - Kč

Co je zahrnuto v kurzovném?

 • vízový servis
 • transfer Praha-Plzeň
 • 20 výukových hodin za týden
 • 1 mezinárodní zásilka DHL
 • praktické hodiny a poradenství
 • osvědčení o absolvování kurzu

Standard

Náplň kurzu je totožná s kurzem „Ekonom“, liší se pouze doplňkovými službami, kterými se snažíme uchazeči či studentovi, usnadnit vstup do České republiky a následné vyřizování všech potřebných náležitostí. Mimo jiné zahrnuje i pojištění.

Cena kurzu je 104 760 CZK na 9 měsíců. Lze zvolit i krátší nebo delší variantu.

Co je zahrnuto v kurzovném?

 • vízový servis
 • transfer Praha-Plzeň
 • 20 výukových hodin za týden
 • 1 mezinárodní zásilka DHL
 • překlady potřebných dokumentů
 • pojištění na dobu kurzu
 • praktické hodiny a poradenství
 • státní jazyková zkouška z českého jazyka
 • osvědčení o absolvování kurzu
 • poplátek za nostrifkaci a podání 4 přihlášek na vysoké školy
 • vyřízení nostrifikace
 • pomoc ve výběru vysoké školy a podání přihlášek

Intensiv

Tato varianta kurzu českého jazyka pro cizince je už podle názvu nejintenzivnější. Zahrnuje celkem 32 výukových hodin za týden, mimo jiné i celkem 60 hodin přípravy k nostrifikačním zkouškám a 220 hodin přípravy k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

Cena kurzu je 127 290 CZK na 9 měsíců. Lze zvolit i krátší nebo delší variantu.

Co je zahrnuto v kurzovném?

 • 20 výukových hodin za týden
 • 60 výukových hodin/kurz – příprava k nostrifikačním zkouškám
 • 220 výukových hodin/kurz – příprava k přijímacím zkouškám na VŠ
 • vízový servis
 • transfer Praha-Plzeň
 • 1 mezinárodní zásilka DHL
 • překlady potřebných dokumentů
 • pojištění na dobu kurzu
 • praktické hodiny a poradenství
 • státní jazyková zkouška z českého jazyka
 • osvědčení o absolvování kurzu
 • poplátek za nostrifkaci a podání přihlášek na vysoké školy
 • vyřízení nostrifikace
 • pomoc ve výběru vysoké školy a podání přihlášek včetně úhrady poplátků

Intensiv – doktoři

Pokud jste v zahraničí dokončili své medicínské vzdělání, či už provozujete praxi a rádi byste pracovali v zahraničí – konkrétně v České republice, je tento kurz přesně pro Vás. Pomůžeme Vám zařídit všechny náležitosti a připravit se na potřebné zkoušky, především na nostrifikační zkoušku a následně i na zkoušku aprobační. V průběhu kurzu budete mít možnost navštěvovat kromě hodin českého jazyka i specializované hodiny medicíny, a to v objemu 4 hodin týdně.

Cena kurzu je 121 260 CZK na 9 měsíců. Lze zvolit i krátší nebo delší variantu.

Online přihláška

 

Ověření