Letní kurzy angličtiny

Termíny kurzů:

1.7.-31.7.2017

1.8.-31.8.2017

Cena kurzů: 5600 korun za vybraný termín

Velikost skupinek: od 5 do 10 studentů

Věk studentů: od 15 do 99 let

Popis kurzu

Čeká na vás 20 suprových výukových hodin angličtiny za týden a zábavní program.

Výuka zábavnou konverzační formou probíhá každý všední den od 9.00 do 12.00 s účastí rodilých mluvčích. Při výuce je využívána komunikativní metoda, díky níž si studenti procvičí mluvení přirozenou formou, a zvýší tak svoje komunikativní návyky v anglickém jazyce. Výuka probíhá v menších skupinkách, což dovoluje individuální pozornost každému účastníkovi kurzu a jeho problémům v jazyce. Žádný dril, ale hodně mluvení, procvičování gramatiky „na míru“.

Dvakrát v týdnu je naplánován odpolední program, během kterého se studenti rychle skamarádí, proto máme v létě vždy veselou a přátelskou atmosféru. Studenti si tak z letních kurzů odnáší krásné vzpomínky, které slouží jako motivace pro další studium angličtiny. Získané znalosti mohou využít při přípravě k mezinárodní jazykové zkoušce, k maturitě i pomaturitnímu studiu, které naše škola také nabízí.

Kurz je vhodný pro studenty od začátečníků po pokročilé — budou rozděleni do skupinek podle jazykové úrovně.

Tábor si můžete domluvit ve škole, po tel. 776116638 anebo na emailu interkontakts@seznam.cz.