Letní příměstský anglický tábor pro teenagery

Letní příměstský anglický tábor pro teenagery

Skvělé zážitky na  příměstském táboru pro zdokonalení mluvení v angličtině

Věk účastníků: 13-18 let
Skupina: 5-10 lidí

Termíny táboru:
4.-8.7.2016 Our town
11.-15.7.2016 Trip around the world
Lze využít buď jeden termín, nebo oba.

Čeká na vás 25 suprových výukových hodin angličtiny za týden a zábavní program.

Výuka zábavnou konverzační formou je od 8.00 do 12.30 s účastí rodilých mluvčích, dále následuje oběd, který je v ceně kurzu a odpolední program, který končí v 16.00, občas i déle. Při výuce je využívána komunikativní metoda, díky níž si teenageři procvičí mluvení přirozenou formou, a zvýší tak svoje komunikativní návyky v anglickém jazyce. Výuka probíhá v menších skupinkách, což dovoluje individuální pozornost každému účastníkovi tábora a jeho problémům v jazyce. Žádný dril, ale hodně mluvení, procvičování gramatiky „na míru“. Během 1-2 dnů se děti rychle skamarádí, proto máme v létě vždy veselou a přátelskou atmosféru. Pro každý den je připraven samostatný program. Děti si tak z anglického tábora odnáší krásné vzpomínky, které slouží jako motivace pro další studium angličtiny. Získané znalosti mohou studenti využít při přípravě k mezinárodní jazykové zkoušce i k maturitě. Pitný režim je také zahrnutý v ceně.

Kurz je vhodný pro studenty od začátečníků po pokročilé — budou rozděleni do skupinek podle jazykové úrovně.

Výuka je pod vedením rodilých mluvčích. 1. týden je pod vedením Jeralda z Filipín, 2. týden je pod vedením Dennise z Londýna. Táboru se také zúčastní čeští lektoři.

V odpolední části programu kurzu jsou populární společenské hry jako živý kvest, poznávací hry, návštěva Škoda sport parku, procházky a výlety.

Cena je 2200,- CZK za jeden skvělý týden angličtiny + nezapomenutelné zážitky. Při účasti dvou a více sourozenců z jedné rodiny je cena za týden 1950,- CZK za jednoho účastníka táboru.

Tábor si můžete domluvit ve škole, po tel. 776116638 anebo na emailu.

 

Online přihláška

 

Ověření

Co je zahrnuté v kurzovném?